Rob Bongers | Horeca Development | Eppel Fotografie

Rob Bongers

T: +31 6 53308900
E: rob@horecadevelopment.com

Roel Koekkoek | Horeca Development | Eppel Fotografie

Roel Koekkoek

T: +31 6 18488962
E: roel@horecadevelopment.com

Simone Vrijsen

T: +316 52159906
E: simone@horecadevelopment.com

Jacco Voorn | Horeca Development | Eppel Fotografie

Jacco Voorn

T: +31 6 52851200
E: jacco@horecadevelopment.com

Julie Adriaans

T: +316 39145664
E: julie@horecadevelopment.com

Alex Smit | Horeca Development | Eppel Fotografie

Alex Smit

T: +31 6 52643672
E: alex@horecadevelopment.com

Janna Sibbes | Horeca Development | Eppel Fotografie

Janna Sibbes

T: +31 6 31310235
E: janna@horecadevelopment.com

Lieke van Wilpen | Horeca Development | Eppel Fotografie

Lieke van Wilpen

T: +31 6 18657294
E: lieke@horecadevelopment.com

Jan-Willem | Horeca Development | Eppel Fotografie

Jan-Willem van der Aa

T: +316 51617398
E: jan-willem@horecadevelopment.com

Het team

Geïnspireerd door de Eindhovense mentaliteit vormt een klein kernteam de solide basis in ieder project. Samen met een flexibele schil zelfstandigen brengen wij onze expertise mee binnen ‘kitchen + bar engineering’, ‘conceptontwikkeling + identiteit’ en ‘project-/gebiedsontwikkeling + placemaking’.

Rob Bongers
hospitality consultant – conceptontwikkelaar – bar architect – spin in het web – procesregisseur​

Roel Koekkoek
ingenieur – bar architect – projectleider

Simone Vrijsen
conceptontwikkeling – gebiedsontwikkeling – leisure – impact – beleving

Jacco Voorn
hospitality consultant – hotel ontwikkelaar – gastronomie en operationeel specialist

Julie Adriaans
hospitality – F&B conceptontwikkeling – operationeel specialist – gast ervaring – beleving

Alex Smit
kitchen consultant

Janna Sibbes
social impact – human behaviour – story

Lieke van Wilpen
concept ontwikkeling F&B – strategie – gebiedsontwikkeling

Jan Willem van der Aa
hospitality professional – strateeg – organisator – operationeel verantwoordelijk

David van Hemert
kitchen engineer